Klik voor meer producten.
Er zijn geen producten gevonden.
Klik voor meer producten.
Er zijn geen producten gevonden.
0Verlanglijst

Moustache vs Cube vs Tenways: welke e-bike kies je in 2026?

Geplaatst op05-06-2026
Mathieu, verantwoordelijke My Vélo La Madeleine
Mathieu · Winkelverantwoordelijke My Vélo La Madeleine
Advies nodig voordat u kiest? In 15 minuten helpen we u de juiste fiets te kiezen op basis van uw gebruik.
Boek een adviesafspraak

Snel lezen: de sleutels tot kiezen

Twijfelt u tussen Moustache, Cube en Tenways? De juiste keuze hangt vooral af van uw daadwerkelijke traject.

Een fiets om 4 km in een vlakke stad te rijden, vraagt niet dezelfde kwaliteiten als een e-bike die dagelijks wordt gebruikt tussen huis, werk, school en boodschappen. Het reliëf, de afstand, het gewicht van de fiets, de batterij en de service in de werkplaats veranderen de beslissing snel.

Moustache richt zich eerder op fietsers die comfort, een mooie afwerking en goede service in de winkel willen. Cube spreekt kopers aan die een goed uitgeruste BOSCH e-bike willen, vaak beter geprijsd. Tenways richt zich vooral op stedelijke trajecten, met lichtere, eenvoudigere en toegankelijkere fietsen.

Kortom: Moustache biedt comfort en service. Cube biedt vaak de beste compromis tussen uitrusting en prijs. Tenways wordt interessant als u vooral in een vlakke stad rijdt, over redelijke afstanden, met de wens voor een gemakkelijk te dragen en te onderhouden fiets.

Voor heuvels, lange trajecten of intensief woon-werkverkeer, kijk eerst naar Moustache en Cube. Bij Tenways verdient de AGO Air toch aandacht dankzij zijn centrale motor van 80 Nm.

Snel oordeel: welk merk kiezen?

Uw prioriteit Beste keuze
Comfort en winkelondersteuning Moustache
Goed uitgeruste BOSCH e-bike Cube
Toegankelijker budget Tenways
Vlakke stad Tenways of Cube
Regelmatige hellingen Moustache of Cube, Tenways AGO Air afhankelijk van het reliëf
Intensief woon-werkverkeer Moustache of Cube
Lichte fiets Tenways
Kindervervoer Moustache of Cube
Minder onderhoud Tenways met riemaandrijving

Elektrische fiets Moustache Lundi 27.3 2026

2 849,05 € 2 999,00 €
Bekijk product →

Elektrische fiets Moustache Samedi 28.4 2026

2 754,05 € 2 899,00 €
Bekijk product →

Elektrische fiets Cube Supreme Hybrid Comfort ONE 2026

2 516,55 € 2 649,00 €
Bekijk product →

Elektrische fiets Tenways CGO600 Pro 2026

1 709,05 € 1 799,00 €
Bekijk product →

Deze tabel geeft een eerste richting. Controleer altijd drie punten voordat u koopt: het reliëf van uw trajecten, de dagelijkse afstand en de aanwezigheid van een werkplaats die uw fiets bij u in de buurt kan onderhouden.

Een e-bike, of elektrische fiets met trapondersteuning, blijft een fiets. De motor helpt u alleen wanneer u trapt. In Frankrijk moet de ondersteuning van een klassieke e-bike uitschakelen bij 25 km/u en mag het motorvermogen niet meer dan 250 W bedragen.

Moustache: de comfortkeuze voor dagelijks gebruik

Moustache Lundi 27 fiets

Moustache is te verkiezen als u op zoek bent naar een comfortabele, goed afgewerkte en betrouwbare e-bike voor dagelijks gebruik.

Voor wie?

Moustache is geschikt voor fietsers die hun fiets vaak gebruiken, niet alleen in het weekend. Denk aan woon-werkverkeer het hele jaar door, trajecten met fietstassen, boodschappen, afspraken in de stad of langere weekenduitstapjes.

Het merk spreekt ook kopers aan die de fiets in de winkel willen uitproberen, hun positie willen laten afstellen en terug kunnen komen naar de werkplaats bij geluid, afstelling of vragen over de batterij. Hier gaan comfort en service boven de zoektocht naar de laagste prijs.

Sterke punten

Moustache werkt veel samen met het BOSCH ecosysteem. Dit betekent niet dat alle modellen op elkaar lijken. De motor, de batterij en de uitrusting variëren afhankelijk van het gebruik.

Op stedelijke of veelzijdige modellen zoals de Lundi 27.3 of de Samedi 28.4 vinden we bijvoorbeeld de BOSCH Performance Line Smart System van 75 Nm. Dit is een zeer aangename motor voor dagelijks gebruik, vooral als u heuvels, frequente stops of zware trajecten heeft.

De Maandag 27.3 combineert deze motor met een Bosch PowerTube 500 Wh accu, met een 625 Wh optie voor langere afstanden. De aangekondigde maximale actieradius kan onder ideale omstandigheden 120 km bedragen. De Zaterdag 28.4 volgt dezelfde logica, met een aangekondigde actieradius tot 125 km en een gewicht van 26,5 kg volgens de officiële specificaties.

Dit gewicht zegt iets over de fiets. Moustache streeft naar comfort, stabiliteit en duurzaamheid. Dit zijn fietsen die gemaakt zijn om vaak te rijden, niet om elke avond naar de derde verdieping te dragen.

Een ander voordeel: het dealernetwerk. Je kunt de fiets uitproberen, je positie aanpassen, vragen stellen en je e-bike laten onderhouden bij jou in de buurt. Voor een dagelijks gebruikte elektrische fiets weegt deze opvolging zwaar mee in de beslissing.

Zwakke punten

Moustache is duurder dan veel directe concurrenten. De meerprijs is gerechtvaardigd als je vaak rijdt, comfort wilt of een gemakkelijk toegankelijke werkplaats nodig hebt.

Voor een paar kilometer op vlak terrein kan de keuze echter te genereus zijn. Hetzelfde geldt als je de fiets regelmatig moet dragen. Een model van ongeveer 26 of 27 kg wordt snel lastig op trappen, in een smalle gang of in een slecht ontworpen fietsenstalling.

Cube: de pragmatische keuze voor een goed uitgeruste e-bike

Cube Supreme Hybrid

Cube is vaak het merk om naar te kijken als je een complete, serieuze Bosch e-bike wilt die goedkoper is dan een vergelijkbaar premium model.

Voor wie?

Cube is geschikt voor kopers die echt de uitrusting vergelijken. Bosch motor, accu, hydraulische remmen, versnellingen, bagagedrager, spatborden, verlichting: het merk biedt vaak zeer consistente fietsen voor de prijs.

Het is een goede keuze voor woon-werkverkeer, gemengde ritten tussen stad en platteland, regelmatige uitstapjes en fietsers die een solide fiets willen zonder per se het premium imago van een meer statusgericht merk te betalen.

Sterke punten

De Cube Supreme Hybrid ONE 500 illustreert deze positionering goed. Afhankelijk van het land, de dealers, het jaartal en commerciële acties kan de prijs variëren. Het is daarom beter om in prijsklassen te denken dan in een vast bedrag.

Rond de € 2.600 tot € 2.750, afhankelijk van de specificaties en markten, biedt hij een Bosch 500 Wh accu, een Bosch Performance motor tot 75 Nm, een Shimano Cues 10-speed versnelling en hydraulische schijfremmen.

Voor dagelijks gebruik is de uitrusting al serieus. Je koopt niet alleen een motor en een accu, maar een fiets die klaar is voor regelmatige ritten: remmen, versnellingen, comfort, verlichting en bagage.

Het Cube-assortiment is ook zeer breed. Supreme Hybrid, Touring Hybrid, Kathmandu Hybrid: je kunt je keuze richten op stedelijk gebruik, trekking of hybride. Dit is handig als je geen "gemiddelde overal" fiets wilt, maar een model dat echt is afgestemd op jouw gebruik.

Het dealernetwerk blijft een ander positief punt. De dichtheid varieert per regio, maar Cube heeft een echte aanwezigheid in winkels en een gestructureerde klantenservice.

Zwakke punten

Cube is zelden de lichtste keuze. Afhankelijk van de configuratie kan het gewicht oplopen en hinderlijk worden als je de fiets moet dragen.

Het ontwerp is ook functioneler dan onderscheidend. Dit is niet per se een defect. Cube kiest voor een zeer uitrusting/prijs positionering, minder emotioneel dan Moustache.

Laatste punt om op te letten: de beschikbaarheid. Sommige modellen, maten of versies kunnen in bepaalde periodes moeilijk te vinden zijn. Als je een specifieke configuratie zoekt, controleer dan de voorraad voordat je beslist.

Tenways: de stedelijke, lichte en toegankelijkere keuze

Tenways CGO

Tenways wordt interessant als je gebruik voornamelijk stedelijk blijft, met weinig hoogteverschillen en korte tot middellange afstanden.

Voor wie?

Tenways spreekt fietsers aan die een eenvoudige, lichte en aangename elektrische fiets willen voor dagelijks gebruik. Typisch: woon-werkverkeer in de stad, korte verplaatsingen, parkeren in een appartement, af en toe de fiets moeten dragen, een kleiner budget.

Het merk spreekt ook kopers aan die gevoelig zijn voor een strak design en minder onderhoud, vooral bij modellen met een riemaandrijving.

Sterke punten

Het Tenways-assortiment moet model per model worden bekeken.

De klassieke CGO600 is duidelijk gericht op de vlakke stad. Hij is licht, eenvoudig en vraagt weinig onderhoud. Voor een stadsrit zonder uitgesproken hellingen kan hij prima voldoen.

De CGO600 Pro / Plus blijft in deze stedelijke logica, met uitrusting die varieert afhankelijk van de versie.

De AGO Air speelt in een ander register. Met zijn middenmotor van 80 Nm en ruimere accu wordt hij veelzijdiger. Dit is het Tenways-model om naar te kijken als je langere ritten maakt, wat hoogteverschillen hebt of meer dagelijks comfort wilt.

Zwakke punten

De lokale klantenservice moet vóór aankoop worden gecontroleerd. Afhankelijk van je stad of regio kan de toegang tot een werkplaats die de fiets kan onderhouden minder vanzelfsprekend zijn dan bij Moustache of Cube.

Bij modellen met een achternaafmotor is de ondersteuning goed geschikt voor vlak terrein, maar minder overtuigend op regelmatige hellingen of met een zware lading. Voor het vervoeren van een kind, rijden met bagage of het trotseren van hoogteverschillen bieden Moustache en Cube over het algemeen meer garanties op het gebied van stabiliteit, uitrusting en lokale ondersteuning.

De CGO600 is, ondanks zijn kwaliteiten, niet ontworpen om alles te doen. Het is een lichte stadsfiets, geen trekking e-bike of een intensieve woon-werkfiets voor heuvelachtig terrein.

Moustache vs Cube vs Tenways: complete vergelijkingstabel

Voor een snelle vergelijking, kijk vooral naar de positionering, de motor, het gewicht, de klantenservice en het beoogde gebruik.

Criterium Moustache Cube Tenways
Positionering Premium, comfort, winkelondersteuning Veelzijdig, goed uitgerust, pragmatisch Stedelijk, licht, toegankelijk
Budget Hoger Midden tot hoog Toegankelijker
Motorisering Bosch middenmotor afhankelijk van model Bosch middenmotor afhankelijk van model Midden- of naafmotor afhankelijk van model
Hellingen Zeer comfortabel afhankelijk van motorisering Zeer comfortabel afhankelijk van motorisering AGO Air relevant, CGO600 beperkter
Actieradius Goed tot zeer goed Goed tot zeer goed afhankelijk van model Goed in de stad, variabel afhankelijk van model
Gewicht Vrij hoog bij comfortmodellen Vrij hoog afhankelijk van configuratie Vaak lichter
Onderhoud Klassiek, premium componenten Klassiek, toegankelijk in werkplaats Minder op modellen met riemaandrijving
Ideaal gebruik Intensief woon-werkverkeer, langdurig comfort Gemengde ritten, veelzijdig gebruik Stad, budget, lichtgewicht
Te onthouden De comfortkeuze op lange termijn Het goede compromis uitrusting/prijs De lichte stedelijke keuze

De tabel geeft een algemeen overzicht. De uiteindelijke keuze moet altijd model per model worden gemaakt, want twee fietsen van hetzelfde merk kunnen heel verschillend rijgedrag hebben.

Hoe we deze merken hebben vergeleken

Deze vergelijking is gebaseerd op criteria die het dagelijks gebruik echt veranderen: motor, accu, reële actieradius, gewicht, comfort, onderhoud, klantenservice en prijs-kwaliteitverhouding.

De genoemde modellen dienen als representatieve voorbeelden. Controleer vóór aankoop altijd de werkelijke prijs, het jaartal, de exacte uitrusting en de beschikbaarheid bij de dealer.

De criteria om op te letten voordat je kiest

Voordat je de productfiches regel voor regel vergelijkt, zijn er enkele punten die al kunnen helpen om een miskoop te voorkomen.

Middenmotor of motor in het wiel?

De middenmotor, geplaatst bij de trapas, biedt een natuurlijkere rijervaring. Hij verdeelt het gewicht beter en gaat beter om met hellingen, belasting en terreinverschillen.

Moustache en Cube gebruiken dit type motorisering veelvuldig in hun hoofdgamma's.

De achternaafmotor, geïntegreerd in het wiel, is vaak eenvoudiger en goedkoper. Hij is goed geschikt voor vlakke ritten, vooral in de stad. Sommige Tenways-modellen gebruiken hem consequent, mits binnen dit gebruik.

In de praktijk, als je in een vlakke stad rijdt over minder dan 15 km per rit, kan een naafmotor volstaan. Als je hoogteverschillen, regelmatige belasting of langere afstanden hebt, kies dan een middenmotor.

Welke accu kiezen in 2026?

De capaciteit van de accu, uitgedrukt in Wh, beïnvloedt direct de reële actieradius.

Capaciteit Aanbevolen gebruik
360 Wh Korte stedelijke ritten
500 Wh Regelmatig woon-werkverkeer
560 Wh Lange afstanden in de stad
625 Wh en meer Lange afstanden, kou, heuvels, lading

De door fabrikanten opgegeven actieradius komt overeen met ideale omstandigheden. In de praktijk hangt deze af van het gewicht van de fietser, het terrein, de wind, de temperatuur, de ondersteuningsmodus en de bandenspanning.

Voor een realistischere schatting kunt u vaak rekenen op 60% tot 80% van de opgegeven actieradius.

Telt het motorkoppel echt mee?

Ja, vooral als u heuvels op moet of gewicht vervoert.

Het koppel, uitgedrukt in Nm, meet de kracht die door de motor wordt overgebracht. Hoe hoger het koppel, hoe meer de ondersteuning helpt bij het starten, bergopwaarts of met volle fietstassen.

Motorkoppel Aanbevolen gebruik
40 tot 45 Nm Vlakke stad
50 tot 60 Nm Veelzijdig stedelijk gebruik
70 tot 80 Nm Heuvels, lading, intensief woon-werkverkeer

De Bosch Performance Line, aanwezig op veel Moustache- en Cube-modellen, levert tot 75 Nm. Dit is zeer geschikt voor heuvels, regelmatige ritten en woon-werkverkeer met lading.

Bij Tenways onderscheidt de AGO Air zich met zijn middenmotor van 80 Nm. Deze moet dus niet in dezelfde categorie worden geplaatst als de stedelijke CGO600-modellen. De klassieke CGO600, met zijn naafmotor van 40 Nm, blijft relevant in vlakke steden, maar bereikt sneller zijn grenzen bergopwaarts.

Is gewicht echt een probleem?

Alles hangt af van uw dagelijkse routine.

Als uw fiets in een garage of op de begane grond staat en u bijna altijd met ondersteuning rijdt, zal een e-bike van 26 of 27 kg niet per se een probleem zijn.

De situatie verandert als u hem de trap op moet dragen, in een trein moet laden, in een appartement moet opbergen of in een smalle gang moet manoeuvreren. In dat geval wordt gewicht doorslaggevend.

Hier komt een Tenways CGO600 van ongeveer 15 kg goed van pas. Hij vervangt geen krachtige e-bike voor heuvels, maar vereenvoudigt het leven aanzienlijk als u hem vaak met de hand moet verplaatsen.

Riem of ketting?

De riem, zoals de Gates Carbon Drive, is stil, schoon en vraagt zeer weinig onderhoud. Hij is zeer geschikt voor regelmatige stadsritten.

De ketting blijft gebruikelijker, goedkoper en gemakkelijker te vervangen. Hij vraagt alleen regelmatiger onderhoud, vooral bij nat weer.

Voor de transmissie blijven klassieke derailleurs zeer veelzijdig. Geïntegreerde naven zoals Shimano Nexus of Enviolo bieden meer comfort in de stad en beperken frequente afstellingen.

Elektrische fiets Cube Touring Hybrid ONE 2026

2 611,55 € 2 749,00 €
Bekijk product →

Elektrische trekkingfiets Cube Kathmandu Hybrid ONE 2026

3 229,05 € 3 399,00 €
Bekijk product →

Elektrische fiets Tenways AGO Air

2 089,05 € 2 199,00 €
Bekijk product →

Elektrische fiets Tenways CGO600 PRO 2026

1 709,05 € 1 799,00 €
Bekijk product →

Welke e-bike kiezen op basis van uw gebruik?

De technische specificaties zijn niet altijd voldoende. De juiste keuze wordt duidelijker aan de hand van concrete situaties.

Voor de vlakke stad

Tenways of Cube.

Als u korte afstanden rijdt, zonder uitgesproken hoogteverschillen, is Tenways zeer relevant. Een lichte CGO600 van ongeveer 15 kg voldoet goed aan de stedelijke behoeften: naar het werk gaan, boodschappen doen, de fiets gemakkelijk opbergen, weinig onderhoud.

Cube wordt interessanter als u een meer klassieke fiets wilt, beter uitgerust bij aankoop en met service in de winkel. Een Cube Supreme Hybrid ONE 500 biedt een solide uitrustingsniveau in deze categorie, mits u de prijs controleert afhankelijk van de dealer en het modeljaar.

Voor heuvels

Moustache of Cube blijven de veiligste keuzes.

Zoek naar een middenmotor met 70 Nm of meer. De Bosch Performance Line van beide merken is goed geschikt voor heuvels, regelmatige ritten en woon-werkverkeer met lading.

Tenways kan geschikt zijn met de AGO Air. Zijn middenmotor van 80 Nm maakt hem aanzienlijk veelzijdiger dan de CGO600-modellen. De Tenways-modellen met naafmotor zijn daarentegen te reserveren voor vlakke of licht heuvelachtige ritten.

Voor intensief woon-werkverkeer

Moustache of Cube.

Voor serieus dagelijks gebruik let u in de eerste plaats op: middenmotor, minimaal 500 Wh accu, hydraulische schijfremmen, betrouwbare banden, bagagedrager, spatborden en geïntegreerde verlichting.

Moustache heeft een voorsprong op het gebied van comfort, afwerking en service. Cube biedt vaak een zeer complete uitrusting voor een lager budget.

Voor een budget rond de 2.000 €

Nieuwe Tenways of gereviseerde Cube / Moustache.

Tenways biedt stedelijke modellen die goed gepositioneerd zijn in deze prijsklasse, vooral als uw ritten vlak zijn en u een lichte fiets zoekt.

Rond dit budget kan een gereviseerde Cube of Moustache ook een uitstekende optie zijn. Let in dat geval goed op de staat van de accu, de kilometerstand, de garanties en de onderhoudshistorie.

De voorraden, prijzen en modeljaren variëren sterk. Het veiligst is om de beschikbare aanbiedingen op het moment van aankoop te vergelijken.

Voor het vervoeren van een kind

Moustache of Cube.

Controleer het toegestane totaalgewicht, de compatibiliteit van de bagagedrager met kinderzitjes op de markt, bijvoorbeeld de MIK HD-systemen, en de algemene stabiliteit van het frame.

Een middenmotor van minimaal 75 Nm wordt aanbevolen om het extra gewicht te compenseren. Tenways is minder geschikt voor dit gebruik, afhankelijk van de modellen, vooral als u regelmatig een kind of zware ladingen vervoert.

Voor een lichte fiets

Tenways is de meest natuurlijke keuze.

Een CGO600 van ongeveer 15 kg verandert echt uw leven als u uw fiets vaak moet dragen of manoeuvreren. In ruil daarvoor kan een lichtere fiets een kleinere accu, een minder krachtige motor of een eenvoudigere transmissie hebben.

Dit compromis is acceptabel in een vlakke stad. Het is veel minder acceptabel als u heuvels, lange afstanden of regelmatige ladingen heeft.

Samenvattend

Moustache is de voorkeurskeuze als u een comfortabele, duurzame en goed onderhouden e-bike wilt. Het is een geruststellende optie om vaak te rijden, vooral met hoogteverschillen of zware ladingen.

Cube biedt waarschijnlijk de beste balans voor veel kopers: Bosch-motor, complete uitrusting, breed assortiment en vaak een lagere prijs dan premiummodellen.

Tenways behoudt sterke argumenten in de stad. Het merk wordt interessant als u op zoek bent naar een lichte, eenvoudige, toegankelijkere fiets die geschikt is voor eerder vlakke trajecten.

Om een beslissing te nemen, vertrek vanuit uw dagelijkse leven: hoeveel kilometer per dag, hoeveel hellingen, waar slaapt de fiets, moet u hem dragen, heeft u een werkplaats in de buurt? Met deze antwoorden wordt de juiste keuze veel duidelijker.

Wilt u vergelijken met uw werkelijke traject?

Kom naar de winkel met uw gebruik in gedachten: dagelijkse afstand, hellingen, opbergplaats, behoefte aan een kinderzitje, wens voor een lichte fiets of een zeer comfortabel model.

Bij My Vélo kunnen onze adviseurs u helpen modellen te vergelijken, de positie te testen, nuttige uitrusting te controleren en een e-bike te kiezen die is afgestemd op uw dagelijkse leven, niet alleen op een technische fiche.

Reserveer een adviesgesprek

Veelgestelde vragen

Is Moustache beter dan Cube?

Moustache heeft de voorkeur als u op zoek bent naar comfort, een mooie afwerking, een premium imago en een geruststellend dealernetwerk.

Cube wordt vaak interessanter als u de uitrusting vergelijkt met de prijs. Het merk biedt veel goed geconfigureerde BOSCH e-bikes, met een zeer consistente positionering voor woon-werkverkeer en gemengde trajecten.

Voor veeleisend dagelijks gebruik zijn beide merken geloofwaardig. De keuze hangt vooral af van het budget, het gewenste comfort, het beschikbare model en de kwaliteit van de service bij u in de buurt.

Is Cube een goede keuze voor een e-bike in 2026?

Ja. Cube blijft een zeer goede keuze als u op zoek bent naar een goed uitgeruste, veelzijdige en vaak scherp geprijsde e-bike.

Het merk biedt veel stads-, trekking- en hybride modellen met BOSCH-motor. Het is over het algemeen een van de meest pragmatische opties tussen Moustache en Tenways, op voorwaarde dat u het exacte model, de batterij, de remmen, de transmissie en de werkelijk aangeboden prijs vergelijkt.

Is Tenways betrouwbaar voor woon-werkverkeer?

Tenways kan zeer geschikt zijn voor stedelijk woon-werkverkeer, vooral op vlakke of gematigde trajecten.

Modellen zoals de CGO600 zijn interessant vanwege hun lichtheid, eenvoud en geringe onderhoud. De AGO Air gaat verder dankzij zijn middenmotor van 80 Nm.

Controleer voor aankoop wel de lokale service, de beschikbaarheid van onderdelen en de geschiktheid van het model voor uw traject. Een lichte Tenways heeft niet dezelfde bestemming als een zwaardere en veelzijdigere BOSCH e-bike.

Welke e-bike kiezen voor hellingen?

Voor hellingen kiest u een e-bike met middenmotor en hoog koppel, idealiter rond de 70 tot 80 Nm.

Moustache en Cube zijn vaak zeer geschikt dankzij hun BOSCH Performance Line-motoren. Tenways kan ook geschikt zijn met de AGO Air, die een middenmotor van 80 Nm heeft.

Tenways-modellen met naafmotor zijn eerder te reserveren voor vlakke of licht heuvelachtige trajecten.

Welke batterij kiezen voor een e-bike in 2026?

Voor kort stedelijk gebruik kan een batterij van 360 Wh volstaan.

Voor regelmatig woon-werkverkeer is 500 Wh een goed minimum. Voor lange afstanden, hellingen, kou of het vervoer van lading, streeft u eerder naar 560 tot 625 Wh.

De werkelijke autonomie hangt altijd af van het gewicht, het reliëf, de wind, de ondersteuningsmodus, de temperatuur en de bandenspanning.

Is Moustache zijn prijs waard?

Moustache is zijn prijs waard als u op zoek bent naar een comfortabele, duurzame, goed uitgeruste e-bike die wordt ondersteund door een dealernetwerk.

De meerprijs is minder evident voor een korte, vlakke stedelijke rit of incidenteel gebruik. Voor dagelijks gebruik, hellingen of de behoefte aan geruststellende service, kan Moustache over meerdere jaren een zeer coherente keuze worden.

Moet ik een e-bike met riem of ketting kiezen?

De riem is zeer aangenaam in de stad: stil, schoon en onderhoudsarm.

De ketting blijft gebruikelijker, voordeliger en eenvoudiger te vervangen. Het vraagt gewoon iets meer aandacht, vooral als u vaak in de regen rijdt.

Voor de stad is een riem comfortabel. Voor veelzijdiger of sportiever gebruik blijft een ketting met derailleur vaak flexibeler.

Wat is de beste e-bike voor een budget van 2.500 €?

Rond de 2.500 € is Cube vaak zeer competitief als nieuw, op voorwaarde dat u het precieze model, het jaartal en de werkelijk aangeboden prijs in de winkel vergelijkt.

Tenways kan zeer goed gepositioneerd zijn als u op zoek bent naar een lichte en eenvoudig te onderhouden stadsfiets.

Moustache wordt vooral interessant in de aanbieding of als refurbished model. De juiste keuze hangt af van het reliëf, de batterij, de lokale service en de mogelijkheid om de fiets voor aankoop te proberen.

Gerelateerde artikelen

Instellingen

Maak een gratis account aan om verlanglijstjes te gebruiken.

Inloggen